Runmageddon Sahara

to jedyna taka, ekstremalna przygoda biegowa na Saharze! Na śmiałków, którzy podejmą wyzwanie czeka Marokańska pustynia i kilkadziesiąt kilometrów do pokonania. Na trasie spotkają przeszkody naturalne (skalne grzbiety, woda i błoto w rozlewiskach rzek) i te znane z polskich edycji Runmageddonu.

 

Formuły tego eventu to:

  • Sahara 50  – cztery etapy biegu z przeszkodami, kilkanaście km dziennie do pokonania, łączyny dystans tej formuły to 50km;
  • Sahara 50 bez przeszkód -  cztery etapy, łączny dystans 50 km;
  • Sahara 120 – cztery etapy biegu z przeszkodami, ponad 40 km dziennie do pokonania, łączny dystans to 120 km;
  • Sahara 120 bez przeszkód - cztery etapy o łącznym dystansie 120 km.

Trasy drugiej edycji Runmageddonu Sahara poprowadzą przez najpiękniejsze i najbardziej wymagające tereny Maroka. W pierwszym etapie Uczestnicy zawalczą  na pustyni kamienistej, blisko granicy z Algierią. W drugim zmierzą się z piaszczystymi wydmami Sahary w regionie Erg Chebbi. Trzeci etap przyniesie nowy wymiar wyzwania i zupełnie nowy krajobraz, bo na jego trasę Uczestnicy zostaną przetransportowani w góry Wysokiego Atlasu. Wbiegając na wysokość przeszło 2000 metrów nad poziomem morza, Uczestnicy dotrą do sławnej „Valley of Roses”. Czwarty etap, po którym nastąpi ceremonia zakończenia, odbędzie się nad jeziorem Takerkhoust. Ostatni dzień przygody w Maroku przeznaczony zostanie na wypoczynek i obcowanie z fascynującą kulturą Marrakeszu.

 

Niezapomniane emocje, zapierające dech w piersiach widoki, niezwykłe wyzwanie i nowe, nierozerwalne przyjaźnie – to składowe tej przygody życia w samym sercu Sahary.

 

 

Dowiedz się więcej o Eventach Runmageddon Global

 

 

KAUKAZ

WIĘCEJ