Runmageddon Kaukaz

To niesamowite, biegowe wyzwanie, rozgrywające się  w górach Kaukazu. Jego cztery podstawowe formuły to:

 

  • Kaukaz 50 to cztery dni biegu; każdego z nich czeka was kilkanaście kilometrów i seria przeszkód do pokonania! Łączny dystans tej formuły to ponad 50 km!
  • Kaukaz 50 bez przeszkód to cztery dni biegu; każdego z nich czeka was kilkanaście kilometrów trasy po niezwykłych terenach kaukazu! Łączny dystans etapów tej formuły to ponad 50 km!
  • Kaukaz 100 bez przeszkód to dystans dedykowany Ultrasom, którym niestraszne jest 100 km morderczej, górskiej trasy oraz przeszkody jakie stawia im bezwzględna matka natura!
  • Kaukaz 100 to cztery dni biegu; każdego z nich czeka was kilkadziesiąt kilometrów i seria przeszkód do pokonania! Łączny dystans etapów tej formuły to ponad 100 km!

 

Trasy drugiej edycji poprowadzą między innymi przez wymagające tereny regionu Kazbegi – samego serca Kaukazu. Jest to nie lada wyzwanie dla śmiałków, którym nie straszne są górskie biegi trialowe. Podczas tego eventu pokonają oni mordercze podbiegi, których przewyższenia osiągną od 1500 do 2500 metrów. Nie tylko wysiłek fizyczny wystawi na próbę płuca biegaczy – oszałamiające widoki gruzińskiej natury z Kazbekiem w tle, zapiorą dech w piersiach nawet najtwardszych zawodników.

Po rekonesansie w okolicach maja 2019 zostaną podane dokładne lokalizacje poszczególnych etapów biegu.

 

Na przygodę życia pośród szczytów Kaukazu składają się wymagające, górskie trasy, zniewalające widoki, ujmująca kuchnia i kultura Gruzji oraz niesamowici ludzie i niezwykłe przyjaźnie.

 

 

Dowiedz się więcej o Eventach Runmageddon Global

 

 

SAHARA

WIĘCEJ