O nas

 

RUNMAGEDDON już od prawie 5 lat szlifuje charaktery dziesiątek tysięcy Uczestników, którzy na naszych trasach w całej Polsce, pokonują kolejne przeszkody i własne słabości. Jako największy cykl biegów przeszkodowych w Europie, wydobywamy drzemiącą w Runmageddończykach siłę, o której istnieniu nie mieli wcześniej pojęcia. Tworzymy z Wami przygodę, pełną błota, emocji, przeszkód i współpracy.

 

RUNMAGEDDON GLOBAL to projekt, który przenosi przeszkodową zajawkę w zupełnie nowe miejsca i na zupełnie nowy level!

Wychodzimy naprzeciw tym, którzy czują potrzebę sprawdzenia się w niezwykłym wyzwaniu. Runmageddon Global to przygoda zarówno dla amatorów walki z przeszkodami konstrukcyjnymi na wymagającej trasie, jak i ultrasów, którzy ukochali sobie surowy off-road i wyzwania stawiane przez nieugiętą naturę.

Podstawowe formuły, spośród których Uczestnicy mogą wybierać na eventach to 50 i 100/120, w których odpowiednio pokonują kilkanaście lub kilkadziesiąt kilometrów dziennie.

 

Zapierające dech w piersiach krajobrazy najpiękniejszych miejsc na ziemi, niesamowici ludzie i kilka dni morderczego biegu, to przepis na satysfakcję, którą daje start w Runmageddonie Global.

 

Jesteśmy już w Afryce, Azji i Europie, a to dopiero początek… Runmageddon Sahara oraz Kaukaz to wyzwania, które czekają na wszystkich spragnionych sprawdzenia się na trasie biegu trialowego w niezwykłej scenerii!

 

Dołącz do niesamowitej rodziny Runmageddon Global i przeżyj z nami przygodę życia na każdym kontynencie!

 

 

 

SAHARA

WIĘCEJ

KAUKAZ

WIĘCEJ